Субота
18.01.2020
12:27
Вітаю Вас Гість
RSS
 
Мій сайт
Головна Реєстрація Вхід
Звіт директора »
Меню сайту

Категорії розділу
Звітування [1]
В дитячому садку значно поліпшилась матеріально-технічна база Проведено ремонт дворового покриття на суму 6000 грн., ремонт фасаду харчоблоку,косметичний ремонт ігрового павільйону та ігрового майданчика на суму 2000 грн за рахунок батьківських коштів.

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Комишанський дитячий садок №58

Херсонської міської ради

 

 

 

Звіт керівника

Комишанського дитячого садка №58

Херсонської міської ради

про свою діяльність у 2018/2019 навчальному році

 

 1. Візитацій ні дані.

Комишанський дитячий садок №58 Херсонської міської ради знаходиться у пристосованому приміщенні. Загальна площа території складає 0,1629 га. Загальна площа закладу складає 284 кв.м.

У дитячому садку скомплектовано одну групу загального розвитку. При проектній потужності 17, у наявності 30 дітей, режим перебування – 10,5 годин.

 1. Кадрове забезпечення.

Дитячий садок укомплектовано кадрами згідно зі штатним розписом. У закладі працює 13 осіб. Склад педагогічного колективу – директор, 2 вихователі, 1 музичний керівник. Середнє навантаження педагогів складає 0,625 ставки.

Аналізуючи віковий склад – це педагоги середнього віку та молодь, які мають високий творчий потенціал.

Якісний склад педагогічних працівників за освітньо-кваліфікаційним рівнем має наступний вигляд: повна вища освіта – 3 (100 %). За кваліфікаційними категоріями - І категорія – 1 (33,3 %); ІІ категорія – 1(33,3 %); спеціаліст – 1 (33,3 %).

Обслуговуючого персоналу налічується 10 чоловік.

Завдяки роботі профспілкового комітету працівники закладу кожного року мають можливість оздоровлюватися у пансіонатах на березі Чорного моря, отримують матеріальну допомогу на оздоровлення, лікування та до ювілейних дат.

 1. Охоплення дітей соціально-педагогічним патронатом.

Кількість дітей обліку - 101, кількість дітей охоплених соціально-педагогічним патронатом від трьох до шести років – 12. П’ятирічки, які не відвідують дошкільні навчальні заклади, охоплені соціально-педагогічним патронатом, таких дітей налічується - 3.

 

 1. Діти пільгових категорій:
 • чорнобильці – немає;
 • сироти під опікою – немає;
 • малозабезпечені – немає;
 • багатодітні – 11 дітей.

 

 1. Нормативно-правові документи, якими дошкільний заклад керується у своїй діяльності.

У своїй діяльності дитячий садок керується Конституцією України, законами України: «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про охорону дитинства», «Про охорону праці», «Кодексом цивільного захисту», Конвенцією ООН «Про права дитини»; Положенням про дошкільний навчальний заклад, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003р. № 305 зі змінами; власними Концепцією та Статутом.

 1. Організація освітнього процесу.
 • освітнього процесу здійснюється за програмою «Дитина». Завдання над якими працював дитячий садок протягом 2018/2019 навчального року це:
  1. Продовжувати роботу щодо формування національно-патріотичного виховання дошкільників.
  2. Розвивати комунікативно-мовленнєву активність дітей дошкільного
  1. Зміцнення фізичного здоров'я дітей шляхом активізації фізкультурно-оздоровчих видів діяльності.

В липні, 2018р. зроблено косметичні ремонти приміщень дитячого садка на суму – 7500,00 грн.

Придбано на суму - 10500,00 грн. пральну машину, та посуд для харчоблоку на суму – 10700,00 грн.

У 2018/2019 навчальному році було придбано всю необхідну канцелярію для проведення занять у всіх вікових групах впродовж року.

Поповнено дитячу фонотеку новими музичними записами до святкових ранків, музичних та спортивних розваг.

 • закладу брали активну участь у святах селища Комишани, присвячених Дню захисника Вітчизни, Дню захисту дитини. Брали участь у міському конкурсі малюнків «Світ очима дітей».

У 2018/2019 навчальному році дошкільнятами були виготовлені колективні, індивідуальні творчі роботи, було проведено виставки сімейних робіт з активним залучення батьків до творчої роботи разом з дітьми.

 1. Медичне обслуговування.

У дитячому садку медичне обслуговування здійснюється згідно з нормативними документами Міністерства охорони здоров’я України, Міністерства освіти і науки України, наказів та інструкцій управління освіти і управління охорони здоров’я Херсонської міської ради, Херсонської міської санітарно-епідеміологічної станції. Виконання заходів лікувально-профілактичного, оздоровчого, протиепідемічного, санітарно-гігієнічного характеру та санітарно-просвітницьку роботу з персоналом дитячого садка і батьками вихованців проводить лікар-педіатр філіалу поліклініки сімейного лікаря № 1 Корабельного району м. Херсона.

Дошкільний заклад на 100% забезпечений лікарськими засобами та виробами медичного призначення для надання невідкладної медичної допомоги. Адміністрація закладу здійснює контроль за забезпеченістю аптечки необхідними ліками та медичними інструментами.

 • дошкільному закладі виконуються заходи профілактичного характеру: антропометрія, огляд на педикульоз.

Щокварталу з метою обстеження фізичного розвитку вихованців здійснювалися антропометричні вимірювання, що висвітлювалися в інформаційному куточку для батьків.

У дошкільному закладі планомірно проводилася протиепідемічна робота, щотижня здійснювалися рейди контролю за санітарним станом приміщень та ігрових майданчиків, повітряно-температурним режимом приміщень, своєчасною заміною постільної білизни і рушників, проведенням генеральних прибирань, пранням та обеззаражуванням білизни, дотриманням правил миття посуду та його дезинфекції.

У дошкільному закладі вихователями систематично проводилася оздоровча робота: дотримання раціонально розробленого режиму дня, обов’язкове щоденне проведення ранкової гімнастики, проведення занять з фізичної культури та занять з формування валеологічних знань, проведення спортивних та музичних розваг.

Значна увага приділяється організації санітарно-просвітницької роботи. Вихователі регулярно інформували батьків про наявність просвітницької літератури щодо діагностики та профілактики різноманітних захворювань, систематично надавала консультації щодо організації раціонального харчування дітей вдома, профілактики кишкових та вірусних захворювань, загартування дітей, профілактики дитячого травматизму під час ігор та прогулянок вдома.

 1. Організація харчування.

У дитячому садку дотримується триразовий режим харчування, а в літній період – чотириразовий, створені умови для безпечного якісного зберігання продуктів харчування. Під час приготування страв суворо дотримуються всі санітарні правила, кулінарна обробка продуктів з максимальним збереженням смакових якостей та корисних речовин, вітамінів. Примірне двотижневе меню на зимово-весняний та літньо-осінній періоди були затверджені у міській СЕС.

В середньому по дошкільному закладу виконання натуральних норм за 2018/2019 навчальний рік складає 76 %. Як висновок – діти отримують збалансоване харчування, збагачене білками, жирами, вуглеводами, мінералами та вітамінами.

У закладі на пільгових умовах харчуються 11 дітей з багатодітних родин (на 50 % зменшено розмір плати за харчування)

Продукти харчування та продовольча сировина завозяться до закладу двічі на тиждень в асортименті з супермаркету «Україна». Всі продукти харчування сертифіковані, умови зберігання та терміни реалізації яких витримуються.

Харчоблок утримується в належному санітарному стані. Електрообладнання функціонує. Підігрів води здійснюється газовим котлом та газовим водонагрівачем, що забезпечує заклад гарячою проточною водою протягом року.

У дитячому садку приділяється належна увага формуванню культурно-гігієнічних навичок у дітей. За кожною дитиною закріплено постійне місце за столом. Перед кожним прийомом їжі столи сервіруються згідно меню. Перед прийомом їжі всі діти обов’язково миють руки. Вихователі стежать за тим, як діти сидять столом, користуються столовими приборами, чи охайно їдять. Дітей привчають дякувати після вживання їжі.

 

 1. Робота з батьками.

Протягом навчального року проводилася цілеспрямована робота з батьками, з метою продовження формування тісного взаємозв’язку дошкільного закладу з сім’ями вихованців. Проводилися свята, музичні та спортивні розваги, було започатковано проведення виставок сімейних пробок. Вихованці брали участь в конкурсах та концертних програмах, в організаціях і проведенні яких батьки приймали активну участь.

На батьківських зборах було розглянуто питання спільної роботи та взаємодії дитячого садка і батьків, виховання дитини в сім’ї, безпеки життєдіяльності та збереження здоров’я дітей, профілактики захворювань, питання організації харчування у дитячому садку і вдома.

Батьківський комітет брав активну участь у вирішенні господарських питань впродовж всього навчального року.

 

 1. Безпека життєдіяльності.

У дитячому садку значна увага приділяється дотриманню правил безпеки життєдіяльності, створенню безпечних умов перебування дітей у дошкільному закладі, профілактиці побутового та під час навчально-виховного процесу травматизму.

З працівниками дитячого садка вчасно проводяться інструктажі. З дітьми було проведено тиждень пожежної безпеки та тиждень безпеки життєдіяльності, у повсякденній роботі педагогічний колектив приділяє велику увагу даному питанню. Батькам було надано поради, консультації з питань безпеки життєдіяльності, зокрема питання попередження побутового травматизму, травматизму під час прогулянок та ігор вдома більш докладно було розглянуто на батьківських зборах.

Територія дитячого садка утримується в чистоті, своєчасно проводиться прибирання, скошується трава, дерева очищуються від сухостою.

 

 1. Матеріально-технічне забезпечення дитячого садка.

Роботи щодо покращення матеріально-технічної бази садочка проводилися протягом всього навчального року: було придбано необхідну методичну літературу по програмі «Дитина», частково придбано господарчі товари; частково замінено сантехніку (3 шт. змішувачів води). На червень-липень сплановано проведення часткового косметичного ремонту групових та господарських приміщень, заміна циркуляційного насосу та заміна чотирьох змішувачів на харчоблоці.

 

 1. Перспектива розвитку дитячого садка.

Перспектива розвитку дитячого садка:

 • впровадження передового педагогічного досвіду;
 • запровадження енергозберігаючих технологій;
 • зміцнення матеріально-технічної бази;
 • покращення благоустрою території
 • впровадження інноваційних технологій;
 • продовження роботи над залученням батьківського колективу до активної участі у житті дошкільного закладу.

 

 

 

 

 

Директор д/с №58 _________ (Н.В.Зачиняєва)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Січень 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Архів записів

Друзі сайту
 • uCoz Community
 • uCoz Manual
 • Video Tutorials
 • Official Template Store
 • Best uCoz Websites