П`ятниця
07.08.2020

Події »

Свято Осені в ДНЗ "Теремок"
2  листопада у нашому дитячому садку відбулося Свято Осені. Усі дітки із задоволенням співали пісні, читали вірші, прославляли осінь за її красу та щедрість.

ЕКСКУРСІЯ ДО ПОЖЕЖНОЇ ЧАСТИНИ  18 .05.2018

Сьогодні діти Комишанського дитячого садка № 58  разом з вихователями відвідали пожежну частину.

Мета екскурсії:продовжувати знайомити дітей з правилами пожежної безпеки. Розширити уявлення дітей про роботу пожежників, про засоби гасіння пожежі та транспорт спеціального призначення, який використовують пожежники у своїй роботі. Закріплювати знання дітей про причини пожежі та запобігання її, вчити правильних дій на випадок пожежі. Виховувати повагу та інтерес до професії пожежного.

Діти ознайомилися з тонкощами професії пожежника,побачили дуже багато цікавого, а саме: пожежний автомобіль АЦ-40 (авто цистерна); пожежний автомобіль АД (авто драбина);

та захисне спорядження пожежних-рятувальників, бойовий одяг, пожежно-технічне обладнання для гасіння пожеж та рятування людей. Найбільше сподобалося - знайомство і апробовування робочого обладнання.

15 вересня 2017р.

Минулого тижня, з нагоди святкування Дня міста,  вихованці Комишанського дитячого  садка № 58  здійснили  екскурсію по с.Комишани, яке є невід'ємною частиною м.Херсон. Малюки прогулялися по центральним вулицям рідного селища, відвідали пам'ятники загиблим воїнам-визволителям.

свято "Моя матуся - найрідніша!"

7 березня 2017 року у нашому садочку пройшла весела та повчальна розвага «Моя матуся - найрідніша!».

Мета проведення заходу: виховувати у дітей глибокі почуття любові та поваги до найріднішої людини у світі – мами, вчити малюків ставитися до неньки щонайтепліше, прислухатися до її порад, допомагати їй і не засмучувати вчинками та своєю поведінкою. Захід пройшов у цікавій святковій формі, викликав у дітей почуття відповідальності, позитивні емоції і гарний настрій.

«  Серпень 2020  »